O co chodzi z tymi jabłkami?

To nie będzie blog o antonówkach, szampionach czy renecie. Witam Cię w przestrzeni stworzonej na potrzeby użytkowników oraz fanów sprzętu Apple. Osób, które napotykają problemy ze swoimi urządzeniami, ale także tych, którzy śledzą nowinki techniczne. I zanim zdążysz pomyśleć “o, kolejny portal o tym samym”, wyprowadzę Cię z błędu.

“Jabłka dla zielonych” to pierwszy taki blog. Projekt zainicjowany przez kobietę, która od kilku lat pracuje w branży i zna, nie tylko samą firmę, ale także odpowiedzi na pytania zadawane przez jej klientów.

Dla jednych będą to rzeczy oczywiste, wręcz banały, ale dla drugich – internetowa ściąga, do której zawsze będą mogli sięgnąć. Zapewniam Cię Drogi Czytelniku, że stale rozwijający się rynek nie ma litości dla osób, które nie nadążają. Nikt nie odwraca się i nie tłumaczy „oczywistości”. Wszyscy pędzą w pogoni za nowym. A od tłumaczenia jestem ja. Dlaczego? Bo wiem, co nie działa i wiem, jak temu zaradzić.

Pamiętaj, że możesz zapytać o wszystko, bez obawy o applowe faux pas. Rozsiądź się zatem wygodnie i pamiętaj, że najważniejszym jest dzielenie się wiedzą z innymi. Zatem każdy like czy share to prawdopodobieństwo, że jakiś zatroskany użytkownik Apple tu dotrze. Pozwól mu na to.

Dobrej zabawy 🍏✨