Najlepsze reklamy Apple 2017 #TOP5

Czas podsumowań trwa w najlepsze. Portale technologiczne prześcigają się w rankingach najlepszych sprzętów, najwyższej sprzedaży poszczególnych firm, najlepiej ocenianych artykułów minionego roku. A co z filmikami, które sprawiły Nam tyle radości? 

Pod względem marketingowym, nie ma lepszej firmy niż Apple i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Każda wypuszczona przez nich informacja, fotografia lub materiał video pozostawiają swój ślad w sieci. Nikt nie przechodzi obok nich obojętnie.
Nie inaczej jest w przypadku materiałów reklamowych, zamieszczanych na oficjalnym kanale Apple na Youtube. Każdy z nich zyskuje kilka milionów wyświetleń. Dlaczego? Obejrzyj proszę moje #TOP5 filmów z ubiegłego roku, a sam zrozumiesz.

5. iPhone 7 Plus — Barbers

Gdzie lepiej przetestować tryb portretowy, jak nie u fryzjera? Prosta sztuczka aby pokazać Klientów przed oraz po stała się podstawą do stworzenia filmiku o jednej z ciekawszych funkcji iPhona 7 Plus.

4. iPhone 7 — The Rock x Siri Dominate the Day

Dwayne Johnson i Siri? Czemu by nie. Szczególnie jeśli materiał opiera się na stwierdzeniu „Can he do more? Experts say no”. Osobiście wolałabym go nie drażnić, ale kto jak nie Dwayne ma udowodnić, że wszyscy się mylą? The Rock po raz kolejny w akcji.

3. Holiday — Sway

Święta, Święta i po Świętach – można by rzec. Lecz ten materiał będzie wzruszał i fascynował jeszcze wiele miesięcy po jego opublikowaniu. Bo co jest piękniejsze niż zaśnieżone miasto, dwójka zakochanych i Sam Smith w tle?

2. iPad Pro — What’s a computer

Długo walczyliśmy z opinią o tym, że iPad może zastąpić komputer. Przyznaję, że sama byłam zwolenniczką tej tezy – aż do momentu obejrzenia tego video. Bo skoro mała dziewczynka nie potrzebuje komputera, to ja być może też?

1. WWDC 2017 — APPOCALYPSE

Mój faworyt, niekwestionowany numer jeden. Do teraz pamietam moment, kiedy tłumnie przybyliśmy do Miejsce Chwila aby wspólnie z innymi miłośnikami jabłek, obejrzeć kolejne WWDC. Było to najpiękniejsze rozpoczęcie konferencji ever.

Zgadzasz się ze mną? A może dodałbyś jakiś materiał lub zmienił kolejność moich wyborów? Daj mi o tym znać na Facebooku lub w komentarzu poniżej 👇🏻